زبان خود را انتخاب کنید
Select Your Language

شركت تراكتور سازي داروانا از سال 1376 با توليد تراكتــــــــــــــورهاي كوچـــك و چندمنظوره JM 200  و JM 204  شروع به فعاليت كرد.تراكتورهاي توليدي اين شركت داراي تاييديه OECD و تائيديه نهايي از مركز آزمون ماشينها و ادوات كشاورزي كرج مي باشند.اين تراكتورها با استفاده از ادوات متنوع وطراحي شده توسط اين شركت قادر به انجام عمليات مختلف در زراعت ، باغداري ، شاليزارها،دامپروريها و گلخانه ها مي باشند.علاوه بر موارد فوق تراكتورهاي داروانا به منظور خدمات شهري،پاركها،فضاي سبز،خدمات ايستگاهي،صنايع و مانژهاي اسب سواري نيز كاربرد دارند.

شركت داروانا با اتكاء به تجارب چندين ساله خود و استفاده از نظرات كارشناسان خبره ماشينهاي كشاورزي بخش دولتي و خصوصي اقدام به توليد دونمونه جديد تراكتور با قدرتهاي بالاتر نموده است كه مدل JM 254  و JM 354  جهت اراضي شاليكاري و دامپروريها دارای گواهی Water Proof و مدلهای JM 300D  و  JM 304D براي باغها ، گلخانه ها و زراعت و  مدل JM 604 برای زراعت متوسط طراحي و ساخته شده اند.

شركت تراكتورسازي داروانا  با بهره گيري از تكنولوژي پيشرفته كشور چين و انتقال آن به داخل كشور و با هدف بومي نمودن آن ، ضمن كاهش وابستگي و ايجاد اشتغال و ارائه تراكتورهاي مختلف با قيمت مناسب ، توانسته است سهم عمده اي در كاهش هزينه توليد محصولات زراعي و دامي داشته باشد.

شركت داروانا با ايجاد تنوع در توليدات خود سعي در توسعه كار و رفع نيازهاي كاربران دارد و در همين راستا جهت انتخاب بهترين گزينه به كاربران و خريداران محترم كمك مي نمايد. به همين منظور اين شركت اقدام به ورود  نمونه هاي جديدي از تراكتورهاي كشاورزي با قدرت هاي بيشتر به شرح زير نموده است.

مدل JM 254 با موتور 25 اسب بخار

مدل JM 354 با موتور 35 اسب بخار

مدل JM 300D با موتور 30  اسب بخار

مدل JM 304D با موتور 30  اسب بخار

مدل JM 604 با موتور 60  اسب بخار

علاوه بر تراكتورهاي مذكور ،مطالعه در مورد تراكتورهاي اختصاصي براي استفاده در ساير بخشها نيز ادامه داشته و در برنامه توسعه كارخانه مورد توجه قرار دارند.

شركت داروانا علاوه بر دريافت گواهينامه ISO 9001-2008 به عضويت شبكه جهاني كيفيت (IQNET) نيز پذيرفته شده است.

نظر به تجارب 13 ساله این شرکت در تامین تراکتورهای مورد نیاز مکانیزاسیون و استقبال کشاورزان عزیز از تراکتورهای داروانا، مشوق اصلی شرکت در ارائه هرچه بهتر خدمات به آنان می باشد تا با عرضه تراکتورهای متنوع و با کیفیت مطلوب نیازمندیهای کشاورزان عزیز را برآورده ساخته و گامی مثبت در جهت اعتلای مکانیزاسیون کشاورزی برداریم.

برتریهای تراکتور داروانا در مقایسه با سایر تراکتورها:

- مناسبترین قیمت فروش

- دارای کیفیت فنی مطلوب

- ارائه بهترین خدمات بعد از فروش 

تمامی حقوق برای شرکت تراکتور سازی داروانا محفوظ است
Designer : Nariman Taheri
Powered By Persian E107 BY Iranscripts.Com Sponsor : MehrHost.Com